Holland Siberië Arrangement

holland-siberie-01

holland-siberie-03

holland-siberie-02

Na een kopje koffie/thee gaan we naar buiten en starten de Holland Siberië games. De ultieme uitdaging voor mannen en vrouwen! Een leuk spel, gebaseerd op teambuilding, highlandgames, en oud Hollandse spelen.
In teams gaat u de strijd met elkaar aan tijdens activiteiten als: hamerslingeren, touwtrekken, boogschieten, puzzelen, steltlopen, plunjezak springen en nog veel meer...
Na afloop van de games staat er een heerlijk klassiek Hollands Siberië buffet voor u klaar!

Hollands Siberië: zo werd Veenhuizen in vroegere tijden ook wel genoemd. In 1823 werden de eerste gebouwen van het dorp door de Maatschappij van Weldadigheid uit de grond gestampt. De Maatschappij bouwde in totaal drie gestichten, op kazernes lijkende complexen in de vorm van een carré, voor arme gezinnen, wezen en landlopers. In Veenhuizen probeerden zij, al dan niet vrijwillig, een nieuw bestaan als boer op te bouwen.

Programma voorbeeld:
15:00 uur Ontvangst koffie/thee bij het Verenigingsgebouw
15.30 uur Holland Siberië Games
17:30 uur Einduitslag Holland Siberië games
18:00 uur Klassiek ‘Holland Siberië’ Buffet
* Tijdschema is een voorbeeld en afhankelijk van het aantal deelnemers. Deze is in overleg aan te passen.

Aantal personen: Minimaal 20 personen
Duur: 4 uur

Extra bij te boeken

Gebak bij ontvangst
Drankje na afloop
Drankjes tijdens het buffet

* vraag naar de mogelijkheden

Activiteit in samenwerking met Actief Veenhuizen!